Yangın Merdiveni

Yangın Merdiveni
 
     Ülkemiz sürekli olarak büyüyen bir genç nüfusa ve gelişen bir ekonomiye sahiptir. Bu ekonomik gelişmeye ve nüfus artışına bağlı olarak inşaat yapılarıda yoğun bir gelişme içine girmiştir. Sürekli olarak yeni siteler, büyük iş merkezleri ve avmler kurulmaktadır. Bu yapılarda yangın vb. tehlikelere karşı çeşitli önlemler alınmaktadır. Alınan önlemlerden en etkili olanı şüphesiz yangın merdivenleridir. Yangın merdivenleri olası bir yangın durumunda binanın çok hızlı ve güvenli şekilde boşaltılmasını sağlayarak yangına müdahale etmeyi kolaylaştırmakta ve insanların hayatını kurtarmaktadır. Şehirlerimizde insan nüfusunun artışına bağlı olarak artan yangın sayılarında vefat eden insanlarımızın sayısı yangın merdiveni yapıları sayesinde yüksek oranda azalmıştır. 
 
      Yangın merdivenlerinin hayati önemi gözle görülür şekilde fark edilince ülkemizde yangın merdiveni yönetmelikleri çıktı ve bu yönetmeliklerle hemen hemen her türlü binaya yangın merdiveni zorunluluğu getirildi. Bu zorunluluk getirildikten sonra yangın merdivenlerine olan talep artınca piyasa da birçok yangın merdiveni firması ortaya çıktı. Bu kişiler aslında firma olamayacak bir kapasite de oldukları halde insanlara kendilerini öyle tanıtarak birçok çürük ve yönetmeliklere aykırı yangın merdiveni yapılarına imza attılar. Bu yapılar yönetmeliklere aykırı yapıldığı için daha sonra denetimler sırasında bina sahiplerine büyük maddi cezalar yükledi ve insan hayatını tehlikeli durumlarla karşı karşıya bıraktı.
 
    Sizler de binanız için yangın merdiveni ihtiyacı olan kişilerden birisiniz ve şuan firmaların sitelerini dolaşarak bir seçim yapmaya çalışıyorsunuz. O zaman biz size kendimizi tanıtarak seçim yapmanıza yardımcı olalım. Biz TSE standartlarıyla çalışan yılların tecrübesine ve başarılı referanslara sahip bir firmayız. Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olduğu için sizlere proje halinde olan veya kurulumu tamamlanmış yapılarınızda farklı model seçeneklerine sahip yangın merdiveni çözümleri sunuyoruz. Siz modellerden birini seçtiğiniz an yangın merdiveni projesini bilgili mühendislerimizle beraber kurmaya başlıyoruz. Kurulumunuzu en kısa sürede tamamlayarak hem kurulum öncesi hemde kurulum sonrası size destek ve rehberlik sunuyoruz. Binanıza kuracağınız yangın merdiveni için gerekli tüm izinleri sizin yerinize biz alıyoruz. Yangın merdiveni üretiminde en kaliteli galvanizli paslanmaz çelikleri kullanıyoruz. Yangın merdivenlerini kurarken binanıza yangın çıkış kapılarına bağlı olan alarm sistemlerini de kuruyoruz. Bu sayede yangın anında binanızda ki insanların tam anlamıyla güvenliğini sağlamakla beraber kurduğumuz yangın merdivenleri uzun yıllar kullanılabilir bir yapıda olduğu için sizlere ileri ki dönemlerde hiçbir masraf çıkarmamış oluyoruz. Yangın merdiveni konusunda güvenerek bizi tercih edebilirsiniz.

KATEGORİLER

Uzman Mühendislik Yangın Merdiveni Sistemleri. :: Keşif 0216 620 8882
Uzman Mühendislik Yangın Merdiveni Sistemleri. :: Keşif 0216 620 8882
Uzman Mühendislik Yangın Merdiveni Sistemleri. :: Keşif 0216 620 8882

SAYFALAR

HABERLER

FAYDALI BİLGİLER

MÜŞTERİ HİZMETLERİ