YANGIN MERDİVENİ

Yangın merdivenleri yönetmelikle zorunlu kılınmış olmasıyla beraber sadece göstermelik olarak yapılmaktan maalesef ki korunamamaktadır. Yönetmelikte güvenli bir yangın merdivenin nasıl olması gerektiği tüm açıklığı ile belirtilmiş olmasına rağmen, bazı fırsat değerlendiren ticaret erbapları tarafından malzeme kalitesi ve işçilik kalitesinden çalınarak fiyat ucuzlaştırılmış ve insan hayatına bu kadar önem katabilecek bir yapı birçok faciaya kapı aralamıştır.

Oluşabilecek bir afet anında yüzlerce kişinin o merdivenlere yöneleceği unutulmamalıdır. En az 2 saat yanmaya dayanıklı çelikten üretilmeli ve insan sirkülâsyonuna dayanabilecek kalınlıkta ve yeterli sahan aralıkları kullanarak yapılmalıdır. Görüldüğü gibi sadece demirden üretilmiş dışarıya açılan kapılar değildir yangın merdivenleri. Birçok insanı hayata kazandıracak kapasitede ve yapıda olmalıdır. Bu uzmanlık gerektiren yapı sadece uzman kişilerce yapılmalı, eğitimli ve sertifikalı firmalar tercih edilmelidir.

Biz sizlere yukarıda size anlattığımız tüm ayrıcalıkları sunuyoruz. Görüldüğü kadar basit olmayan bu işi en kaliteli şekilde en uygun fiyata sizlere sunuyor ve garanti ediyoruz daha iyisini bulmanız için bizim daha iyisini tekrar yapmamız gerekir. Biz kendimize, elemanlarımıza, firmamıza kalitesine güveniyoruz. Referanslarımız arkamızda durduğu sürece siz ve sizin gibi müşterilerimizi referanslarımız arasına katmaya hızla devam edeceğimizden şüpheniz olmasın. Yapmanız gereken; yangın merdiveni yaptıracağınız bina için bizimle irtibata geçmek ve ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanmak olacak. Bu ilk adımla birlikte hızla sizin istekleriniz ve bina yapısı, yönetmelik kuralları çerçevesi içerisinde muazzam bir iş çıkaracak ve sizi şaşırtacağız.

KATEGORİLER

Uzman Mühendislik Yangın Merdiveni Sistemleri. :: Keşif 0216 620 8882
Uzman Mühendislik Yangın Merdiveni Sistemleri. :: Keşif 0216 620 8882
Uzman Mühendislik Yangın Merdiveni Sistemleri. :: Keşif 0216 620 8882

SAYFALAR

HABERLER

FAYDALI BİLGİLER

MÜŞTERİ HİZMETLERİ