YANGIN MERDİVENİ

Yangın merdiveni üretiminde Türkiye’nin öncü markalarından olan şirketimizle sizlere daha uygun fiyata daha yüksek kaliteyi sunuyoruz. Bildiğiniz gibi 2009 yılının eylül ayı itibari ile artık yangın merdivenleri 4 kat ve üzeri binalar, eğitim amaçlı, sosyal amaçlı, devlet daireleri ve birçok alanda zorunlu hale getirilmiştir. Çıkarılan yönetmelik gereği yangın merdivenleri hayat kurtarıcı nitelikte olduğundan çok fazla detay verilerek kanunlarla sabit standarda yakın bir ölçüt belirlenmiştir.

Yangın merdiveni basamak sıklığı, baş yüksekliği, apartman dışı veya içi olacak şekilde konumlandırılması dahil bir çok küçük detaya bile yer verilerek farklı yapılar oluşmasının önüne geçilmiştir. Fakat tüm bu tedbirlere rağmen bazı küçük ölçekli ama çok kazanan firmalar, bu kanunla sabit özelliklerde bile malzeme kalitesinden eksilterek kendi karlarını yükseltip insan hayatını tehlikeye rahatlıkla atabilmiştir. Fiyat politikası tabi ki ilk cezbedici nokta olacak fakat ucuz olsun diye yapının kalitesinden ödün verilmemesi gerekir.

Bu noktada uzun yıllardır var olan temiz geçmişimiz ve kalitemiz ile sizlere en sağlam hizmeti en uygun fiyata vermeyi garanti ediyoruz. Aynı zamanda ücretsiz keşif hizmetimiz ile binanıza en uygun konumlandırma alanını seçip iş başlamadan tüm detayları konuşup, kâğıt üzerine dökerek iş başlangıcı ve sonunda her hangi bir aksilikle karşılaşmanızı önlüyoruz. Sürpriz faturalar ve sonradan çıkabilecek ekstra masraflar, farklı firmalarda belinizi bükebilecekken en uygun fiyatı ekstra masraf çıkarmadan sizlere sunmayı baştan garanti ediyoruz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçmek.

KATEGORİLER

Uzman Mühendislik Yangın Merdiveni Sistemleri. :: Keşif 0216 620 8882
Uzman Mühendislik Yangın Merdiveni Sistemleri. :: Keşif 0216 620 8882
Uzman Mühendislik Yangın Merdiveni Sistemleri. :: Keşif 0216 620 8882

SAYFALAR

HABERLER

FAYDALI BİLGİLER

MÜŞTERİ HİZMETLERİ