YANGIN MERDİVENİ

Yangın merdiveni tehlike anlarında, doğal afetlerde, yangınlarda birçok insanın bina dışına güvenle tahliye edilmesini sağlayan özel yapılardır. Gelişigüzel yapılamaz, 2009 da yürürlüğe giren yönetmelik gereği birçok özel şartı vardır ve kanunla sabitlenmiştir. Merdiven sayısı, sıklığı, eni, boyu, tüm bu detaylar yönetmelikte tek tek bildirilmiş ve uyulmayan yapılarda ruhsat izni verilmeyeceği kesinleşmiştir.

Bu denli önemli olan yapılar sıradan kaynak yapabilen kişilerin eline bırakılmamalıdır. Bizim firmamızda uzman kadromuz ve donanımlı ekibimiz sayesinde özel bir proje çizilerek binanız için en uygun nokta belirlenir, mühendis arkadaşımızın karar verdiği nokta üzerinden tekrar bir detaylandırma yapılıp konumu gözden geçirilir. Teorikte anlaşma yapıldıktan sonra sözleşme yapılarak tüm detaylar kalem kalem sözleşmeye eklenir. Kullanılacak çelik malzemenin kalınlığı, kilosu, basamak sayısı, korkulukların yapısı ve yüksekliği tüm bu detaylar bizim için önemlidir. Bu işlemler bittikten sonra yangın merdiveni üretim işi sürecimiz başlar. Bu süreçte hiçbir sorun yaşamadan en hızlı bir şekilde yangın merdiveni yapım işinizi sonlandıracağımıza taahhüt vermiş oluruz. Kalitemize, hızımıza ve ekibimize o kadar çok güveniyoruz ki uzun yıllardır bu işi yapmanın rahatlığı ve gururuyla size en iyi hizmeti sunuyoruz.

Yapmanız gereken tek şey yangın merdiveni yaptırmaya karar verdiğinizde bizimle irtibata geçmek olacak. Bir de binanıza birlikte bir göz atarak en kaliteli işi size en uygun fiyata ve en kısa zamanda nasıl sunabiliriz? Birlikte değerlendirelim.

KATEGORİLER

Uzman Mühendislik Yangın Merdiveni Sistemleri. :: Keşif 0216 620 8882
Uzman Mühendislik Yangın Merdiveni Sistemleri. :: Keşif 0216 620 8882
Uzman Mühendislik Yangın Merdiveni Sistemleri. :: Keşif 0216 620 8882

SAYFALAR

HABERLER

FAYDALI BİLGİLER

MÜŞTERİ HİZMETLERİ