AÇILIR/KAPANIR YANGIN MERDİVENİ

AÇILIR/KAPANIR YANGIN MERDIVENI

Yangın merdivenlerini hemen her binada görebilirsiniz. Acil durumlarda, bina on çıkısını kullanamayacağınız durumlarda binayı tahliye etmeniz için yapılmış merdivenlerdir. Bu merdivenlerin yapımına gereken önem verilmese de insan hayati için büyük önem taşırlar.

Bir yangın merdiveni bina dışında bulunuyorsa yıllara bağlı olarak çürüme yaşar, merdivende hava olaylarından kaynaklanan paslanma ve aşınma da meydana gelir. Firmamız bu paslanma, çürüme, aşınma olaylarını en aza indirgemek amacıyla, Almanya, Amerika, İsveç... gibi ülkelerde resmi onaya sahip açılır/ kapanır yangın merdivenlerini tavsiye ediyor. Açılır / kapanır yangın merdivenleri eski, yeni her turlu bina için daha elverişlidir.

 Merdiven bina dışında bir duvara monte edilir ve dışarıdan bakıldığında bir boru olarak görünür ve bina estetiğini bozmaz. Çok basit bir işlemle merdiven açılabilir ve emniyet kemeriyle güvenli bir iniş sağlar. Yüksekliği en fazla 30 m olabilir. Merdiven hırsızlıklara karşı güvenlidir ve neredeyse hiç bakim gerektirmez. Merdiven standart olarak alüminyum yüzey parlaklığında imal edilir ancak isteğe bağlı olarak renkli veya diğer bir yüzey parlaklığında da imal edilmesi mümkündür. Merdivenin yapımında kullanılan malzemeler alüminyum ve çeliktir. En fazla yük kapasitesi 500 kg’dir.

Eğer sizde bina estetiğini bozmayan, çok fazla bakim gerektirmeyen, her turlu binaya elverişli ve kullanımı rahat bir yangın merdiveni istiyorsanız firmamız size en iyi hizmeti verecektir.internet sayfamız üzerinden iletişim numaralarımızla bize ulaşabilirsiniz.

KATEGORİLER

Uzman Mühendislik Yangın Merdiveni Sistemleri. :: Keşif 0216 620 8882
Uzman Mühendislik Yangın Merdiveni Sistemleri. :: Keşif 0216 620 8882
Uzman Mühendislik Yangın Merdiveni Sistemleri. :: Keşif 0216 620 8882

SAYFALAR

HABERLER

FAYDALI BİLGİLER

MÜŞTERİ HİZMETLERİ